فرزاد فرزین در جدیدترین تجربه بازیگری خود مقابل دوربین سریال «ملکه گدایان» خواهد رفت. به نقل از روابط عمومی این سریال، به تازگی عکس‌هایی از تست گریم فرزاد فرزین در این سریال منتشر و همکاری او با ملکه گدایان رسماً اعلام شد. این سریال نمایش خانگی به کارگردانی «حسین سهیلی‌زاده» در حال حاضر مراحل تولید را سپری می‌کند و پیش‌بینی می‌شود برای اواخر پائیز یا فصل زمستان در بازار عرضه شود. ملکه گدایان دومین همکاری مشترک فرزاد فرزین و حسین سهیلی‌زاده است. فرزین سال گذشته در سریال «مانکن» با این کارگردان همکاری داشت. او در آن پروژه نقش متفاوتی نسبت به آثار گذشته خود ارائه داد. با توجه به تست گریمی که به تازگی از حضور او در سریال ملکه گدایان منتشر شده پیش‌بینی می‌شود این بار هم نقش متفاوتی از فرزین را در قاب تصویر شاهد باشیم.

تصویربرداری «ملکه گدایان» که توسط حامد افضلی و امین محمودی نگارش شده از دو هفته گذشته آغاز شده است.در خلاصه داستان این سریال آمده است: امروز تو، می تونه فردای من باشه … هیچکس از سرنوشت خبر نداره … حتی شما …

رویا نونهالی، پانته آ بهرام، رضا بهبودی، الهام کردا، آرمان درویش، محمدرضا غفاری، بهشاد شریفیان، سولماز غنی، یسنا میرطهماسب و باران کوثری از دیگر بازیگران این سریال هستند.

سریال «ملکه گدایان» محصول نبراس پیکچرز است که رحمان سیفی آزاد و علی طلوعی تهیه کنندگان و ایرج محمدی مشاور پروژه این سریال هستند و برای پخش از شبکه نمایش خانگی آماده می شود.