شروعی دوباره بر کنسرت

شروعی دوباره بر کنسرت ها ؛ مسعود صادقلو و رضا بهرام

شروعی دوباره بر کنسرت ها ، در خبری که به نظر میرسد حاکی از دمیدن نفسی تازه بر پیکره بی جان موسیقی زنده کشور هست ، مسعود صادقلو در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام از برگزاری اولین کنسرت خود در جزیره زیبای کیش خبر داد .

(بیشتر…)

کنسرت آنلاین پایکوبان

کنسرت آنلاین پایکوبان ، پربیننده ترین رویداد آنلاین استان قزوین برگزار شد

تیم قزوین کنسرت در تاریخ ششم دی ماه سال ٩٩ دستاورد اولین کنسرت آنلاین گروه پایکوبان را به نمایش گذاشت.
این اجرا با همکاری سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین و به تهیه کنندگی آقایان احمد شکری و بهروز عطاران برگزار شد.

(بیشتر…)

جشنواره کنسرت های کیش

جشنواره کنسرت های کیش لغو شد

جشنواره کنسرت های کیش با ورود رسمی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا ( کووید-19 )  تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمد . بدین ترتیب کنسرت های آقایان بهنام بانی و حسن ریوندی ( جنگ شادی ) و همچنین مسعود صادقلو که پس از 4 سال ناکامی در دوران کرونا موفق شده بود به اجرای کنسرت خود نزدیک شود  ، کنسل شده و تا اطلاع ثانوی بلیت فروشی تمام برنامه ها متوقف و به حالت تعلیق درآمده است. 

(بیشتر…)

محسن ابراهیم‌زاده و آرون افشار

محسن ابراهیم‌زاده و آرون افشار پس از 9 ماه روی صحنه می‌روند

روند برگزاری کنسرت‌های پاپ دوران کرونا ادامه خواهد داشت. پس از برگزاری اجراهای گروه هوروش و رضا بهرام در جزیره کیش که ظاهراً با استقبال خوب دوستداران موسیقی مواجه شده بود، اجراهای جزیره تداوم خواهد داشت. آرون افشار سومین خواننده‌ای است که در دوران شیوع کرونا قدم به صحنه کنسرت در حضور مخاطبانش می‌گذارد. او قرار است از ساعت 23:30 روز چهارشنبه هفتم آبان در فضای باز آبنمای موزیکال جزیره کیش اجرای زنده داشته باشد. این کنسرت به همت شرکت آوای فروهر برگزار می‌شود و بلیت‌های آن از 100 تا 250 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. محسن ابراهیم‌زاده هم دیگر خواننده‌ای است که از ساعت 23:59 روز پنجشنبه هشتم آبان در همان فضای باز آبنمای موزیکال جزیره کیش به تهیه‌کنندگی مهدی کرد به دیدار دوستدارانش خواهد رفت.

(بیشتر…)

Shape

پشتیبانی
09198486442

می توانید با صفحه رسمی قزوین کنسرت در اینستاگرام ( Qazvin.concert ) ارتباط بر قرار کنید

برای اطلاع از اخرین اخبار قزوین کنسرت مشترک شوید !

طراحی شده توسط : محمد مهدی جلیلوند