حمیدرضا نوربخش

حمیدرضا نوربخش : خانه‌ی هنرمندان در‌ آستانه‌ی تعطیلی است

مدیرعامل خانه‌ی موسیقی بر این اعتقاد است که موسیقی بیش از سایر مشاغل از کرونا آسیب دیده است ؛

حمیدرضا نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی و عضو شورای عالی خانه هنرمندان ایران از شرایط دشوار هنرمندان عرصه موسیقی در پی تعطیلی کلاس‌های آموزش موسیقی می‌گوید و خطر تعطیلی خانه هنرمندان ایران را جدی می‌داند.

(بیشتر…)

فرزاد فرزین بازیگر سریال ملکه گدایان شد

فرزاد فرزین بازیگر سریال ملکه گدایان شد

فرزاد فرزین در جدیدترین تجربه بازیگری خود مقابل دوربین سریال «ملکه گدایان» خواهد رفت. به نقل از روابط عمومی این سریال، به تازگی عکس‌هایی از تست گریم فرزاد فرزین در این سریال منتشر و همکاری او با ملکه گدایان رسماً اعلام شد. این سریال نمایش خانگی به کارگردانی «حسین سهیلی‌زاده» در حال حاضر مراحل تولید را سپری می‌کند و پیش‌بینی می‌شود برای اواخر پائیز یا فصل زمستان در بازار عرضه شود. ملکه گدایان دومین همکاری مشترک فرزاد فرزین و حسین سهیلی‌زاده است. فرزین سال گذشته در سریال «مانکن» با این کارگردان همکاری داشت. او در آن پروژه نقش متفاوتی نسبت به آثار گذشته خود ارائه داد. با توجه به تست گریمی که به تازگی از حضور او در سریال ملکه گدایان منتشر شده پیش‌بینی می‌شود این بار هم نقش متفاوتی از فرزین را در قاب تصویر شاهد باشیم.

(بیشتر…)

مهدی کرد

مهدی کرد به کرونا مبتلا شد.

در ادامه روند نگران کننده ابتلای اهالی موسیقی به ویروس کرونا، «مهدی کرد» هم به این ویروس مبتلا شده است. جواب آزمایش کرونا این تهیه‌کننده و برگزارکننده کنسرت به تازگی مثبت اعلام شده است. مهدی کرد در حال حاضر طبق نظر پزشک معالج خود تحت درمان دارویی و در قرنطینه خانگی قرار دارد.

(بیشتر…)

برنامه‌ فرمول یک

برنامه‌ فرمول یک از خوانندگان برای اجرای قطعه‌ای از ایران دعوت به عمل آورد.

سری جدید برنامه فرمول یک با اجرای «علی ضیا» در حالی به زودی روی آنتن شبکه یک می‌رود که در سری جدید آن، از افرادی که در حوزه خوانندگی فعالیت دارند دعوت شده، قطعه‌ای را با موضوع «ایران و همدلی» برای برنامه ارسال کنند.

 

(بیشتر…)

Shape

پشتیبانی
09198486442

می توانید با صفحه رسمی قزوین کنسرت در اینستاگرام ( Qazvin.concert ) ارتباط بر قرار کنید

برای اطلاع از اخرین اخبار قزوین کنسرت مشترک شوید !

طراحی شده توسط : محمد مهدی جلیلوند