برگزاری مجامع عمومی

برگزاری مجامع عمومی و انتخابات کانون های ده گانه خانه موسیقی به تعویق افتاد.

برگزاری مجامع عمومی و انتخابات کانون های ده گانه خانه موسیقی که قرار بود از اول مرداد برگزار شود به دلیل اوج گیری دوباره شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت برگزاری همایش‌ها و تجمعات فرهنگی به تعویق افتاد.

(بیشتر…)

اعضای گروه موسیقی پازل

اعضای گروه موسیقی پازل به جمع بازیگران «گل به خودی» پیوستند.

اعضای گروه موسیقی پازل برای اولین ‌بار در یک فیلم‌سینمایی بازی می‌کنند. این روزها فیلمبرداری فیلم‌سینمایی «گل به خودی» در جریان است و «علی رهبری» و «آرین بهاری» اولین تجربه بازیگری خود را پشت سر می‌گذارند. آنها علاوه بر حضور مقابل دوربین، موسیقی متن این فیلم به کارگردانی «احمد تجری» و تهیه‌کنندگی «علی قائم مقامی» را هم ساخته‌اند. در جریان این فیلم‌سینمایی هم از یکی از آهنگ‌های جدید گروه پازل رونمایی خواهد شد. براساس اعلام دست‌اندرکاران پروژه گل به خودی، فیلمبرداری این فیلم به نیمه رسیده است. شقایق فراهانی، ستاره حسینی، مهسا ایرانیان، شادی عزیزی و غزاله اکرامی از جمله هم‌بازی‌های اعضای گروه پازل هستند.

(بیشتر…)

یاسین ترکی

یاسین ترکی به کرونا مبتلا شد.

یاسین ترکی هم به کرونا مبتلا شد.  این خواننده، آهنگساز و ترانه‌سرا جوان موسیقی پاپ پس از اعلام جواب آزمایش «کووید – 19» تحت درمان قرار گرفته است. یاسین ترکی این روزها در قرنطینه قرار دارد و جزئیات دقیقی از میزان پیشرفت این ویروس در بدن او وجود ندارد اما او درمان دارویی را هم دنبال می‌کند. متأسفانه طی روزهای گذشته چند نفر دیگر از اهالی موسیقی و خصوصاً چهره‌های پاپ هم به کرونا مبتلا شده بودند. این در حالی است که هنوز برخی از مردم این باور غلط را دارند که ابتلا به کرونا فقط مختص افراد مسن است.

(بیشتر…)

اطلاعیه وزارت ارشاد درباره وضعیت فعالیت مراکز فرهنگی هنری

اطلاعیه وزارت ارشاد درباره وضعیت فعالیت مراکز فرهنگی هنری

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌ رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دنبال انتشار اطلاعیه استانداری تهران گفت: «در خصوص اطلاعیه استانداری تهران در حال پیگیری از طریق ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم تا چنانچه مصوبه‌ای در این زمینه وجود دارد به این وزارتخانه ابلاغ شود تا تعطیلی فعالیت‌ها و مراکز فرهنگی و هنری از طریق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اطلاع‌رسانی شود.»

(بیشتر…)

Shape

پشتیبانی
09198486442

می توانید با صفحه رسمی قزوین کنسرت در اینستاگرام ( Qazvin.concert ) ارتباط بر قرار کنید

برای اطلاع از اخرین اخبار قزوین کنسرت مشترک شوید !

طراحی شده توسط : محمد مهدی جلیلوند