کرونا کنسرت های موسیقی را قبل از آغاز ، داد.

کرونا کنسرت های موسیقی را قبل از آغاز ، داد.

با اعلام استاندار تهران مبنی‌بر اعمال محدودیت یک هفته‌ای در فعالیت مراکز فرهنگی و هنری به نظر می‌رسد بارِ دیگر آغازِ کنسرت‌ های موسیقی که امید می‌رفت در تابستانِ امسال و پیش از فرارسیدنِ ایام محرم و صفر انجام شود، تا مدت نامعلومی به تعویق افتاد.

(بیشتر…)

احسان خواجه‌امیری هم به کرونا مبتلا شد.

احسان خواجه‌امیری هم به کرونا مبتلا شد.

در ادامه روند نگران‌کننده ابتلای اهالی موسیقی به ویروس کرونا، «احسان خواجه‌امیری» هم از بیماری خود پرده برداشت. این خواننده باسابقه موسیقی پاپ ساعاتی قبل از چهارمین روز ابتلای خود به کرونا خبر داد و اعلام کرد کرونا از آنچه که مردم فکر می‌کنند نزدیکتر است.

(بیشتر…)

هتل «هنر ایران» در پهنه رودکی ساخته می‌شود

هتل «هنر ایران» در پهنه رودکی ساخته می‌شود.

در نشست کمیسیون ماده‌ی ۵ شهر تهران که با حضور رئیس شورای اسلامی شهر تهران، شهردار تهران، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران و رئیس دبیرخانه کمیسیون ماده ۵ شهرداری تهران برگزار شد؛ ساخت هتل ۵ ستاره «هنر ایران» در خیابان نوفل لوشاتو به تصویب رسید.

(بیشتر…)

839 تک آهنگ

839 تک آهنگ در سه ماهه نخست سال 99 با مجوز دفتر موسیقی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر موسیقی، در سه ماهه نخست سال جاری، 839 تک آهنگ از دفتر موسیقی مجوز دریافت کرده است که این تعداد در بهار سال گذشته 495 تک آهنگ بوده و افزایش حدود دو برابری داشته است یعنی به طور میانگین در هر روز، تقریبا 10 تک آهنگ، مجوز گرفته است.

 

(بیشتر…)

«کاوه آفاق» قاچاقچی ارز در «خانه امن» می‌شود

کاوه آفاق قاچاقچی ارز در «خانه امن» می‌شود

«کاوه آفاق» قاچاقچی ارز در «خانه امن» می‌شود

«کاوه آفاق» به جمع بازیگران سریال «خانه امن» پیوست.  به نقل از روابط عمومی سریال خانه امن این خواننده برای اولین‌بار قرار است به عنوان بازیگر در قاب تلویزیون حاضر شود. از این سریال به تهیه‌کنندگی «ابوالفضل صفری» و کارگردانی «احمد معظمی» خبر رسیده که قرار است کاوه آفاق در این پروژه نقش یک قاچاقچی ارز را ایفا کند. آفاق پیش از این هم در قالب تیتراژ سریال «سارق روح» با ابوالفضل صفری همکاری کرده بود. تا کنون بیش از هشتاد درصد سریال خانه امن با فیلمنامه‌ای به قلم «حسین تراب نژاد» فیلمبرداری شده است. پیش از آفاق، حمیدرضا پگاه، امین زندگانی، سیما تیرانداز، سامان صفاری، قربان نجفی و پرویز فلاحی پور در «خانه امن» جلوی دوربین احمد معظمی رفته بودند.

(بیشتر…)

Shape

پشتیبانی
09198486442

می توانید با صفحه رسمی قزوین کنسرت در اینستاگرام ( Qazvin.concert ) ارتباط بر قرار کنید

برای اطلاع از اخرین اخبار قزوین کنسرت مشترک شوید !

طراحی شده توسط : محمد مهدی جلیلوند